Sağlık Turizmi Hizmetlerimiz

Sağlık turizmi hizmetlerimiz

Hizmet Adımlarımız

 1. Başvurduğunuz konuyla ilgili gereken ön bilgileriniz (raporlar, tetkikler, görüntüler, vb.) talep edilir ve incelenerek değerlendirmesi yapılır.
 2. Uygun olan sağlık kuruluşu ve hekim alternatifleri, ortalama ücretlendirme ile birlikte tarafınıza sunulur.
 3. Ülkemize gelmeye karar verdiğiniz takdirde isteğinize bağlı olarak;

  a. Havaalanı Transferi: Türkiye'ye geldiğiniz andan itibaren havaalanında karşılayarak, dönüşünüze kadar transfer hizmetinizi konforlu araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.
  b. Konaklama Hizmetleri: Bütçenize göre rahatınızı en üst seviyede tutacak otelleri sizin için organize ederiz.
  c. Tercümanlık Hizmeti: İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça bilen tercümanlarımız Türkiye'deki yolculuğunuz boyunca sizin tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlar.
  d. Gezi ve Ulaşım Hizmetleri: Türkiye'nin gezilebilecek yüzlerce tarihi ve turistik yerlerini görmek için, profesyonel rehber ve araçlarımız hizmetinizde.

 4. İhtiyacınız olan tedavi en iyi şartlarda ve güvenle gerçekleştirilir.
 5. İşlem sonrası burada ve ülkenize geri döndüğünüzde, düzenli hasta takibi yapılır, hasta ve hekim arasındaki iletişim konusunda köprü oluşturulur.

havaalanı transfer

Havaalanı Transferi

Türkiye'ye geldiğinizde sizi havaalanında karşılıyoruz, dönüşünüzde yine havaalanında uğurluyoruz. Burada bulunduğunuz süre içinde gereken transfer hizmetlerinizi de yine konforlu araçlarımızla ve deneyimli sürücülerimizle gerçekleştiriyoruz.

Konaklama hizmeti

Konaklama Hizmetleri

Hizmet ortağımız olan çeşitli konaklama tesisleri bulunmakla birlikte, hepsinin ortak özelliği mutlaka konforlu ve güvenilir olmasıdır. En üst seviyede rahatlık yaşayacağınız ve bütçenize en uygun tesisin seçilmesinin ardından, gerekli organizasyonun sağlanması konusunda da hizmetinizdeyiz.

Tercümanlık hizmeti

Tercümanlık Hizmeti

Deneyimli tercümanlarımız, başta İngilizce, Almanca, Fransızca olmak üzere birçok dilde hizmet vermekteler. Türkiye'de geçirdiğiniz süre boyunca her ihtiyaç duyduğunuzda, tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz için destek sağlıyoruz.

Gezi ve ulaşım hizmeti

Gezi ve Ulaşım

Türkiye'nin fazlasıyla görmeye değer olan birçok tarihi ve turistik yerini gezmek size ve yakınlarınıza unutulmaz anılar yaşama fırsatı sağlayacaktır. Turistik gezileriniz için de profesyonel rehber ve konforlu araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Operasyon sonrası takip hizmeti

Operasyon Sonrası Takip

Türkiye'den ayrıldıktan sonra da yalnız değilsiniz. Her türlü soru ve sorunlarınız için sizleri takip ediyor olacağız. Tedavinizin takibi aşamasında uzmanınızla kuracağınız iletişim için köprü olmaya, sağlıklı ve güvenli bir süreç geçirmeniz için destek olmaya devam ediyoruz.