Hakkımızda

VBB Gentek Hakkında

2008 senesinde sağlık sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş olan şirketimiz 2013 yılından beri VBBGentek Turizm Ticaret Ltd. Şti. olarak ülkemize yurt dışından hasta getirmek üzere sağlık turizmi faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye’ye gelen hastaların resmi devlet güvencesi altına alınması amacıyla çıkarılan yasa gereği, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı AK - 0051 Sertifika No ile Sağlık Turizmi Yetki Belgesi almaya hak kazanmış bir aracı kuruluştur.

Aynı zamanda, 8132 belge numarası ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesi olan VBB Gentek, yılların tecrübesiyle birlikte kalite ve dürüstlük anlayışını sürdürmektedir.

Neden VBB Gentek?

Türkiye gerek sağlık kuruluşlarının kalitesi, gerekse tecrübeli uzman hekim sayısı bakımından Avrupa’nın önde gelen ülkeleri arasındadır. Ancak, ehil olmayan aracılar tarafından, ehil olmayan kurum ya da kişilere hasta yönlendirilmesi, ülkemizin sağlık sektöründeki imajını olumsuz etkileyebilmiştir. Bu nedenle gerekli niteliklere sahip ve devlet onaylı bir şirket olarak sektördeki sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Başarılı ve temiz geçmişiyle, yoğun tecrübesiyle, VBB Gentek olarak hedefimiz, ülkemize gelen hastanın mümkün olan en iyi imkânlarla, en iyi tedaviyi görebilmesini ve hiçbir sorun yaşamadan, olumlu duygularla kendi ülkesine dönebilmesini sağlamaktır.

VBB Gentek Sağlık Turizmi Hizmetlerimiz

Hizmet Adımlarımız

Bize başvurduğunuz andan itibaren, sağlığınız devlet güvencesiyle bize emanet. 5 adımda kusursuz hizmet için hazırız.

Havaalanı Transferi

Türkiye’ye geldiğiniz andan itibaren havaalanında karşılayarak, dönüşünüze kadar transfer hizmetinizi konforlu araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Konaklama Hizmetleri

Bütçenize göre rahatınızı en üst seviyede tutacak otelleri sizin için organize ederiz.

Tercümanlık Hizmeti

İngilizce, Almanca, Arapça ve Fransızca bilen tercümanlarımız Türkiye’deki yolculuğunuz boyunca sizin tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlar.

Gezi ve Ulaşım

Türkiye’nin gezilebilecek yüzlerce tarihi ve turistik yerlerini gezmek için, profesyonel rehber ve araçlarımız hizmetinizde.

Operasyon Sonrası Takip

Türkiye’den ayrıldıktan sonra da yalnız değilsiniz; her türlü soru ve sorunlarınız için sizleri takip ediyor olacağız.

Hizmet kalitesi ve teknolojik üstünlük unsurlarından ödün vermeksizin, farklı bütçelere ve ihtiyaçlara uygun olarak, her türlü sağlık sorunlarına yönelik, çeşitli uzman ve kuruluş alternatifleriyle anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Sağlığınızı emanet aldığımız andan itibaren verdiğimiz hizmet adımları aşağıda sıralanmıştır.

 1. Başvurduğunuz konuyla ilgili gereken ön bilgileriniz (raporlar, tetkikler, görüntüler, vb.) talep edilir ve incelenerek değerlendirmesi yapılır.
 2. Uygun olan sağlık kuruluşu ve hekim alternatifleri, ortalama ücretlendirme ile birlikte tarafınıza sunulur.
 3. Ülkemize gelmeye karar verdiğiniz takdirde isteğinize bağlı olarak;
  a. Havaalanı Transferi: Türkiye’ye geldiğiniz andan itibaren havaalanında karşılanarak, dönüşünüze kadar transfer hizmetinizi konforlu araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.
  b. Konaklama Hizmetleri: Bütçenize göre rahatınızı en üst seviyede tutacak otelleri sizin için organize ederiz.
  c. Tercümanlık Hizmeti: İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça bilen tercümanlarımız Türkiye’deki yolculuğunuz boyunca sizin tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlar.
  d. Gezi ve Ulaşım Hizmetleri: Türkiye’nin gezilebilecek yüzlerce tarihi ve turistik yerlerini görmek için, profesyonel rehber ve araçlarımız hizmetinizde.
 4. İhtiyacınız olan tedavi en iyi şartlarda ve güvenle gerçekleştirilir.
 5. İşlem sonrası burada ve ülkenize geri döndüğünüzde, düzenli hasta takibi yapılır, hasta ve hekim arasındaki iletişim konusunda köprü oluşturulur.

Sağlık Turizmi Belgelerimiz

VBBGentek Turizm Ticaret Ltd. Şti. 8132 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesidir.  Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı AK - 0051 Sertifika No ile, Sağlık Turizmi yetki belgesi almaya hak kazanmış bir aracı kuruluştur.

Yukarıdaki belgelere sahip olan kuruluşlar aracılığıyla gerçekleşen sağlık turizmi faaliyetlerinin her bir adımı resmi kayıt altına alınarak denetlenir. Hastanın tüm hakları ise devlet güvencesi altındadır. Resmi belgeyle kayıtlı olmayan aracılar denetlenemediklerinden, hastanın durumu hak ettiği hizmet ve özeni görememeye açık olacaktır.